Rynek zasypany jest wieloma urządzeniami różnych firm. Różnorodność maszyn i urządzeń na rynku nie stanowi dla nas przeszkody. My wiemy jak z nimi postępować, a nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam wykonywanie prawidłowych i sprawnie przebiegających instalacji. Każde zamontowane przez nas urządzenie dostosowane jest do panujących na danym terenie warunków. Przeprowadzamy także walidację dostarczonych urządzeń i szkolimy załogę eksploatatora urządzenia.

Wykonujemy kompleksowe rozruchy technologiczne zarówno nowych jak i modernizowanych obiektów przemysłowych, oczyszczalni, fabryk oraz zapewniamy idealną kalibrację linii technologicznych.

Wszystkie dotychczasowe wdrożenia pozwalają nam dać Klientowi gwarancję na prawidłowy rozruch mechaniczny, hydrauliczny i technologiczny większości typów obiektów.

Wykonujemy montaże:

  • wszelkich urządzeń z naszej oferty oraz z oferty naszych Partnerów,
  • instalacji wewnętrznych i między obiektowych w oparciu o rozwiązania autorskie lub dostarczone nam urządzenia,
  • wyrobów warsztatowych według indywidualnych specyfikacji.

Dysponujemy transportem specjalistycznym, który umożliwia nam dostarczanie zamawianych urządzeń na czas. Dzięki zgranej współpracy zespołów transportowych z zespołami serwisowymi, przygotowania do montażu następują zaraz po dostarczeniu linii technologicznych na miejsce. Nie tracimy czasu naszych specjalistów – jest on dla nas zbyt cenny.

Montaż uważamy za zakończony wtedy, gdy wszystko działa, tzn. wszystkie, zakładane w fazie projektowej, parametry zostały osiągnięte.

Nie jesteśmy firmą widmo, stabilna pozycja Przedstawicielstwa w Polsce PWP Sp. z o.o. na rynku jest efektem wieloletniej i wytrwałej pracy. Cenimy sobie zaufanie, którym darzą nas Klienci, dlatego zawsze wywiązujemy się z zawartych kontraktów, a prowadzone przez nas projekty realizujemy terminowo.

Menu