Przedstawicielstwa w Polsce PWP Sp. z o.o. od lat działa w branży wodno-ściekowej i energetycznej jako dostawca specjalistycznych urządzeń.

Nasi specjaliści techniczni – są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.

Doradzamy, projektujemy i wdrażamy nowe w Polsce, a uznane na świecie bezpieczne dla środowiska technologie:

Kilka słów o PWP Warszawa

PWP Sp. z o.o. działa na rynku od 1996 roku jako dystrybutor Erhard Armaturen i Passavant, SPIRAC. Prowadzimy dostawy dla prestiżowych inwestycji wodno-ściekowych takich jak np.: MPWIK Warszawa, GPW Katowice, Wodociągi Gdańsk i wiele innych. Jeszcze w latach  90-tych jako pierwsi wdrożyliśmy bezwałowe przenośniki, które do dnia dzisiejszego rewelacyjnie się sprzedają.

Końcówka lat 90-tych przyniosła nowe możliwości i pozytywne zmainy dla PWP. Kluczową okazała się decyzja o podjęciu współpracy  z niemiecką firmą Putzmeister – światowym liderem w produkcji pomp tłokowych do mediów gęstych. Bardzo szybko, współpraca ta okazała się owocna w skutkach. Nasza działalność została w znaczacy sposób poszerzona na kolejne branże wchodząc w energetykę oraz przemysł chemiczny.

W roku 2004 nawiązaliśmy współpracę z kolejnym partnerem o zasięgu miedzynarodowym, tym razem była to angielska firma Hydro International. W tym czasie rozpoczęliśmy intensywne wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technicznych z zakresu wód opadowych oraz ścieków.
W kolejnych latach grono współpracujących z nami firmami powiększyło się dodatkowo o SHW i Sevent Trend Services.

Trzymamy rękę na pulsie, dzięki czemu wprowadzamy na rynek polski najnowsze technologie branży wodno-ściekowej i energetycznej.

Poszczycić możemy się także prężnie działającym serwisem prowadzonym w Polsce i na terenie całej Europy. Na początku 2012 roku zostały utworzone specjalne oddzielne sespoły serwisowe, obsługujące wszystkie instalacje dostarczane przez PWP Warszawa oraz naszych partnerów.

Menu