Dobry projekt jest fundamentem całej realizacji. Pomyłka na tym etapie realizacji może zrujnować całą inwestycję. Już na samym początku trzeba uwzględnić rodzaj stosowanych technologii oraz właściwych urządzeń. Cały czas musimy działać zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi oraz wymogami ochrony środowiska itp.

Przedstawicielstwa w Polsce PWP Sp. z o.o. od wielu lat współpracuje z doświadczonymi zespołami projektowymi. Nasze kontakty bogate są w najlepszych specjalistów branży energetyczne, wydobywczej, chemicznej, wodno- ściekowej (i wiele innych) posiadających duże doświadczenie. Efekty ich działań widzimy na terenie całej Polski i Europy.

Doradztwo niezależnych konsultantów na etapie planowania inwestycji jest wręcz niezbędnym elementem prawidłowego przeprowadzenia doboru technologii i urządzeń, ponieważ to my mamy wiedzę jak teoria przekłada się na praktykę.

Dopasowujemy najlepsze rozwiązania dla danego obiektu, często proponujemy kilka opcji, które zawsze prowadzą do osiągnięcia oczekiwanego celu. Zarówno na etapie realizacji jak i późniejszego użytkowania optymalizujemy zużycie energii oraz koszty inwestycji.

Oferowany przez nas konsulting najczęściej prowadzony jest drogą telefoniczną lub internetową, a w sytuacji, gdy jest to konieczne prowadzimy wizję lokalną na terenie planowanego obiektu.

Oferujemy:

  • projektowanie z wykorzystaniem rysunków trójwymiarowych CAD,
  • wykonywanie rysunków technicznych na życzenie Klienta,
  • profesjonalne podejście do współpracy projektowej,
  • sprawdzone w praktyce zasady działania

Ponadto posiadamy bogatą bibliotekę materiałów i wzorców projektowych, z których mogą korzystać współpracujący z nami projektanci.

Menu