Zapraszamy do współpracy

Budowa każdej instalacji poprzedzona jest wykonaniem projektu. Często zaprojektowanie systemu jest znacznie trudniejsze niż jego późniejsze wykonanie. Lata doświadczeń oraz profesjonalne szkolenia pracowników z roku na rok pogłębiają naszą wiedzę specjalistyczną. Wieloletnia praktyka sprawia, że wiemy w jakiej technologii i wiemy jak zaprojektować oczyszczalnie ścieków komunalnych lub przemysłowych. Dzięki dobrej współpracy z naszymi partnerami, jesteśmy zawsze na bieżąco dzięki czemu już na etapie projektu uwzględniamy najnowsze technologie:

  • dla elektrowni lub elektrociepłowni
  • dla przemysłu spożywczego
  • dla przemysłu chemicznego
  • dla potrzeb małych gmin jak i dużych miast
  • dla gospodarki wodno-ściekowej

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z projektantami, którzy zwrócą się do nas o radę. Doradztwo niezależnych konsultantów na etapie planowania inwestycji jest wręcz niezbędnym elementem prawidłowego przeprowadzenia doboru technologii i urządzeń, ponieważ to my mamy wiedzę jak teoria przekłada się na praktykę.

Dopasowujemy najlepsze rozwiązania dla danego obiektu, często proponujemy kilka opcji, które zawsze prowadzą do osiągnięcia oczekiwanego celu. Zarówno na etapie realizacji jak i późniejszego użytkowania optymalizujemy zużycie energii oraz koszty inwestycji.

Zapraszamy do kontaktu z nami wszystkich, którzy zajmują się projektowaniem oczyszczalni lub ciągów przenośników. Posiadamy bogaty zbiór materiałów i wzorców projektowych, z których mogą korzystać współpracujący z nami projektanci.

Menu