Profil dzialalności

PWP zajmuje się gospodarką wodno-ściekową oraz branżą energetyczną. Z biegiem lat wdrożyliśmy wiele bardzo różnych, często nowatorskich rozwiązań. W naszym działaniu nie zmieniło się tylko jedno - zawsze jesteśmy w zgodzie z wymogami ochrony środowiska, zwłaszcza w zakresie dbałości o stan ekologiczny wód. Nie marnotrawimy wód, ani energii wody, najprościej mówiąc - dbamy o środowisko.

Gospodarka wodno-ściekowa, to przede wszystkim sprostanie wymaganiom, które wiążą się z korzystaniem z wód. Bez wody nie ma życia i chyba każdy się zgodzi z tym, iż zasługuje ona na poświęcenie jej szczególnej uwagi i ochrony.

Dzięki doświadczonej latami pracy kadrze, nierozerwalnie związanej z zagadnieniami gospodarki wodno-ściekowej, doskonale znamy powagę sytuacji. Nasze działania zawsze idą w parze z wymaganiami ochrony środowiska naturalnego. Ponadto nasze praktyczne doświadczenie jest dodatkowo wspierane najnowszymi technologiami dostępnymi na rynku polskim i zagranicznym. Dzięki naszym partnerom zagranicznym wprowadzamy w życie tylko te najlepsze i sprawdzone rozwiązania.

Oferujemy szeroki wachlarz urządzeń do mechanicznego oczyszczania ścieków, systemu transportu mediów gęstych oraz gospodarki wodami deszczowymi.

Oto oferta naszych produktów i usług z zakresu gospodarki wodno-ściekowej oraz branży energetycznej: