http://pwp.com.pl/aktualnosci/aktualnosci/st:2/idn:2.html

Aktualności

Witamy na naszej nowej stronie
| 2012-05-08

Wraz z rozwojem firmy oraz dostępem do coraz nowszych technologii zmieniają się potrzeby i możliwości dotyczące prezentacji oferty oraz komunikacji z naszymi Klientami. W związku z tym podjęliśmy decyzję o gruntownej przebudowie witryny internetowej.

Nowa strona została stworzona z myślą o naszych Klientach, tak aby zapewnić im pełny dostęp do informacji o ofercie i funkcjonowaniu firmy. Witryna oparta jest na systemie wielotorowej nawigacji, ułatwiającym odnalezienie pożądanych treści. Na stronie głównej oprócz podstawowych grup produktów pokazujemy branże gdzie znajdują zastosowania nasze produkty oraz zawsze najświeższe wiadomości dotyczące naszej działalności.

Strona została również wyposażona w funkcjonalności dodatkowe:

  • formularze on-line (możliwość złożenia zapytania)
  • galerie referencji.

Gorąco zachęcamy do korzystania z tych narzędzi. Całość uzupełnia przejrzysta szata graficzna z intuicyjnym i przyjaznym menu. Mamy nadzieję, że nowy seriws internetowy spotka się z Państwa aprobatą i ułatwi korzystanie z naszej oferty.

Do współpracy przy tworzeniu nowej witryny internetowej zaproszono Agencję Interaktywną IntraCOM.pl z Katowic. Wraz z witryną został nam zaoferowany wysokiej klasy autorski system do zarządzania treścią, który pozwoli wybranym pracownikom PWP samodzielnie aktualizować zawartość strony WWW.

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością nowej witryny internetowej i obiecujemy, że w miarę upływu czasu będziemy uzupełniać kolejne przydatne informacje.

Grafika : drukuj / nie drukuj